ال جی محصولات هوش مصنوعی جدیدی با نام ‘ThinQ’ معرفی می کند

ال جی محصولات هوش مصنوعی جدیدی با نام ‘ThinQ’ معرفی می کند

ال جی محصولات هوش مصنوعی جدیدی با نام ‘ThinQ’ معرفی می کند

 ال جی پیشرفت های خوبی را در زمینه ی هوش مصنوعی داشته و تصمیم دارد در سال 2018 محصولات و خدمات جدیدی که از هوش مصنوعی استفاده می کنند، تحت نام تجاری “ThinQ” به بازار عرضه کند. تمامی تلویزیون ها، یخچال ها و حتی دستگاه های الکترونیکی و خدمات ال جی که با نام تجاری جدید عرضه خواهند شد دارای قابلیت های پیشرفته روش های یادگیری عمیق هستند و می توانند با افراد ارتباط برقرار کنند.

 

این شرکت کره ای در حال حاضر لوازم خانگی هوشمندی را با نام تجاری SmartThinQ در بازار دارد اما به گفته ی ال جی این برند جدید ” محصولات هوشمند ال جی را بر جسته ” می کند.

ال جی محصولات هوش مصنوعی جدیدی با نام 'ThinQ' معرفی می کندال جی در توضیح این مسئله گفته:” هوش مصنوعی (AI) بعد جدیدی از فناوری در آینده خواهد بود و به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی مصرفی، وظیفه داریم هوش مصنوعی را قابل دسترس تر کنیم.

” در طول سال های گذشته، ال جی بارها به نکاتی مبنی بر اینکه برنامه هایی برای هوش مصنوعی دارد، اشاره کرده است. در نمایشگاه CES 2017، آنها فناوری یادگیری عمیق DeepThinQ را معرفی کردند. این شرکت همچنین برای نگهداری تمامی تحقیقات مربوط به هوش مصنوعی از جمله صدا، فیلم و حسگرهای هوش مصنوعی، آزمایشگاهی را در سئول بنا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *