هماهنگی بی نظیر ساندبار NW700 سامسونگ با تلویزیون QLED

هماهنگی بی نظیر ساندبار NW700 سامسونگ با تلویزیون QLED

هماهنگی بی نظیر ساندبار NW700 سامسونگ با تلویزیون QLED

 

سامسونگ به تازگی اعلام کرده است، در نمایشگاه CES 2018 از ساندبار +Sound رونمایی خواهد کرد.

ساندبار +Sound مدل NW700 قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد و تا حدی از مدل MS650 پیشی گرفته است، به این خاطر این ساندبار جدید با ویژگی های بهبود دهنده صدا نظیر حذف اختلال، بلندگو های پوشش دهنده طیف وسیع و چندین اسپیکر، پیشرفته ترین ساندبار این کمپانی می باشد.

هماهنگی بی نظیر ساندبار NW700 سامسونگ با تلویزیون QLED

لوازم جانبی های تلویزیون QLED سامسونگ

ساندبار مدل NW700 با طراحی بسیار باریک و ظریف و قابلیت نصب بر روی دیوار برای تلویزیون های بسیار باریک سامسونگ بهترین همراه به شمار می رود. به این خاطر می توان این ساندبار جدید را به عنوان بهترین لوازم جانبی برای تلویزیون های QLED سری ۲۰۱۸ و نیز سایر تلویزیون های هوشمند معرفی کرد.

ساندبار NW700 با عرض ۵۳.۵mm که تا ۴۱ درصد از نسل قبلی خود باریک تر است، به خوبی با تلویزیونی که بر روی دیوار نصب شده یکی می شود. ساندبار سامسونگ با برخورداری از سه کانال و فناوری Slim Sound صدایی فراگیر و رسا را برای ایجاد بهترین تجربه شنیداری ارائه می دهد. مدل NW700 همچنین از ووفر های داخلی قدرتمندی برخوردار می باشد که نیاز به ساب ووفر خارجی را از بین برده است، به این ترتیب با طراحی ظریف و جمع و جور زیبایی محیط خانه را دو چندان می کند.

فناوری پیشرفته ساندبار NW700 سامسونگ

فناوری پیشرفته ساندبار +Sound سامسونگ و نیز مدل های پیشین برای دستیابی به باس قدرتمند، صدای انعطاف پذیر و وضوح قابل توجه مورد ستایش واقع شده است. فناوری حذف اختلال نیز برای همگام سازی درایو ها در ساندبار و تولید صدای قدرتمند و واضح شناخته شده است. عملکرد این فناوری به گونه ای است که اختلال موجود در صدا را در اسپیکر تشخیص می دهد و قبل از پخش آن را از بین می برد که در نتیجه صدایی واضح و بدون نویز شنیده می شود.

هماهنگی بی نظیر ساندبار NW700 سامسونگ با تلویزیون QLED

ساندبار NW700 همچنین از حالت های مختلف صدا نظیر حالت استاندارد و صدای فراگیر نیز پشتیبانی می کند که عملکرد صدای فراگیر را گسترش می دهد. حالت هوشمند نیز به صورت خودکار افکت های صدای فراگیر و درجه صدا را تنظیم می کند. تلویزیون QLED سامسونگ به همراه ساندبار NW700 نه تنها بهترین کیفیت تصویر، بلکه صدایی همه جانبه و خارق العاده را ارائه می دهد تا تجربه بی نظیری را برایتان رقم بزند.

ساندبار NW700 سامسونگ به خوبی با دکوراسیون خانه شما یکی می شود و با سیستم سینمای خانگی نیز هماهنگی به سزایی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *